Smarvė skalbimo mašinoj – tai bakterijų sukeliamas kvapas

Štai kokį būgną radau išardęs skalbimo mašiną, į kurią nuolat buvo pilamas labai žymios firmos nukalkinimo preparatas. Dauguma žmonių mano, kad pildami brangius nukalkinimo preparatus išspręs skalbimo mašinos viduje esančio nemalonaus kvapo problemą. Daugelyje skalbimo mašinų randu kažkokias gleives, panašias į želatiną. Labai jau man panašu į kažkokių bakterijų kolonijas.

Smarvė skalbimo mašinoj – tai bakterijų sukeliamas kvapas

Ir labai panašu į tai, jog tos bakterijos maitinasi aliuminio oksidais ir mūsų skalbinių nešvarumais. Jos tiesiog suardo aliuminio struktūrą paversdamos jį balkšvai rausva koše. Ir per kokius keturis ar penkis metus net storiausia aliuminio konstrukcija pragraužiama kiaurai.

Daugelis nežino, kad jų skalbimo mašinose begalės bakterijų

Daugelis nežino, kad jų skalbimo mašinose begalės bakterijų

Gleivės smirda ir graužia skalbimo mašinų aliumines konstrukcijas

Gleivės smirda ir graužia skalbimo mašinų aliumines konstrukcijas

Būgnas lūžta. Bakterijų potraukis aliuminio oksidui reiškia, kad jos ėda pagrindines skalbimo mašinų būgnus laikančias konstrukcijas. Šioje nuotraukoje parodytas būgnas, kuris kaip tik ir aplipęs pastarosiomis gleivėmis. 

skalbino mašinoj pilna bakterijų kolonijų

skalbino mašinoj pilna bakterijų kolonijų

Tik štai labai gaila, kad tinklapyje niekaip negaliu perteikti „aromato“, sklindančio nuo šios substancijos. Todėl daugelis šeimininkių skundžiasi, jog skalbimo mašinose yra, švelniai kalbant, pašalinių kvapų. Pasirodo, kad tas kvapas, bakerijų kolonijų veiklos šalutinis produktas. Taigi panašu, kad skalbimo mašina virto bakterijų ferma. Ir jei kas mano, kad išskalbė švariai savo apatinius ir su didžiu malonumu juos aunasi, tai galiu pranešti, kad jūsų apatiniai tapo bakterijų emigrančių kruiziniu laivu ir dar su visais patogumais… Šiluma, drėgmė, maistas – ko daugiau reikia.. Ir kur viso šio reiškinio priežąstis ir kaip su ja kovoti? O čia pasirodo kaltininkas žmogaus skūpumas, ar nežinojimas. Vis tas elektros energijos taupymas ir būtent ten kur nereikia.

Nuo mokyklos laikų yra žinoma kad bakterijų inkubacinė temperatūra yra 30 laipsnių pagal Celsijų. Jos tokioje temperatūroje sparčiausiai dauginasi. Tai joms idealios salygos veistis. Namų temperatūra apie 20 laipsnių, Drėgmės pakanka absčiai. O, kai įjungiate skalbimo mašiną, parazitams tai lyg atostogos Kanarų salose. Šiltas vanduo, maisto su skalbiniais paduota, drėgmės kiek tik nori. O tie parazitai visiškai atsparūs bet kokioms skalbimo priemonėms. Tai tiesiog bakterijų ir mikroorganizmų rojus. Tad ir toliau darykit komforto salygas bakterijom veistis taupydami elektrą ir patalynę skalbdami žema temperatūra.

Smarvė skalbimo mašinoj – tai bakterijų sukeliamas kvapas

Bakterijos apatiniuose tai skūpumo ar neišmanymo padariniai Smarvė skalbimo mašinoj

Smarvė skalbimo mašinoj – tai bakterijų sukeliamas kvapas

Na kad žmonės nešioja apatinius pilnus bakteriologinio ginklo, aišku čia jų reikalas – dabar gi mūsuose toliaruojamos visokio plauko mažumos. Bet ką kalti kūdikiai ir vaikai, kurie padaromi bakterijų pašaru. Tad ką daryti? Po to, kai sužinojote tiesą, aš užtikrintas kad toliau taip gyventi nenorėsite ir nebeglėsite. Tad atskleidžiu paslaptį kaip įvykdyti bakterijų genocidą. Norint išnaikyti bakterijas reikia bent vieną kartą savaitėje paleisti virinimo programą ir nustatyti 95 laipsnių temperatūrą ir išvirinti patalynę ar kitokią temperatūrai atsparią medvilnę. Aišku tai labai drąstiškos priemonės atnešančios tomis gyvybės formomis mirtį, bet šioje planetoje yra įteisinta kova už būvį. Silpnesni ir kvailesni gyviai turi užleisti vietą protingesniems ir stipresniems. Tad šio straipsnio pagalba atsikovokite stipresniųjų ir protingesniųjų pozicijas ir iškaskite karo kirvį, be leidimo namuose gyvenantiems ir nuomos nemokantiems gyviams.

Romas Šimanauskas

___________________________________________________________________________

Daugiau straipsnių rasite tinklapyje www.remontininkas.lt

 

Smarvė skalbimo mašinoj – tai bakterijų sukeliamas kvapas